22 Березня, 2018 р., 16:02
22 березня 2018 року на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.. с. Козлиничі відбувся семінар учителів української мови та літератури на тему: «Формування активної життєвої позиції та етико-естетичних ідеалів можливостями уроку та позакласної роботи».
17 Березня, 2018 р., 11:56
15 березня 2018 року на території Володимир-Волинського полігону відбулося навчання стрільби з бойової зброї для загонів територіальної оборони декількох районів Волинської області.
22 Лютого, 2018 р., 11:45
22 лютого 2018 року в закладі дошкільної освіти Поворської сільської ради було проведено методичне засідання педагогів-дошкільників Ковельського району та об’єднаних територіальних громад. Метою засідання була підвищення педагогічної компетентності педагогів з питання реалізації завдань освітньої лінії «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі» – інваріативгної складової Базового компонента дошкільної освіти.
20 Лютого, 2018 р., 08:18
Залишилося тільки фото, Квіти, реквієм та свіча... Героїчно Небесній сотні Ти підставив своє плече...
09 Лютого, 2018 р., 14:30
Не стерлась райдужна сторінка. Не вмерла пісня лісова, Безсмертна Леся Українка Була і є навік жива.                           Олена Журлива
23 Листопада, 2017 р., 19:45
Щорічно у третю неділю листопада відзначається День працівників сільського господарства в Україні. З давніх-давен Україна славилася добрими, талановитими та працьовитими людьми. Наша держава була і залишається осередком міцних та усталених сільськогосподарських традицій. Завдяки «золотим рукам», мудрості, досвідченості аграріїв живе наша українська нива. 18 листопада 2017 року з ініціативи Поворського сільського голови Сергія Володимировича Семенюка відбулося свято до Дня працівників сільського господарства. Захід проходив у Будинку культури с. Козлиничі. Спонсором дійства виступив інвестор СТзОВ «Заповіт» Андрій Сергійович Кур’ян.
15 Листопада, 2017 р., 16:35
14 листопада 2017 року у місті Києві відбулася зустріч народного депутата Степана Петровича Івахіва із представниками місцевого самоврядування Ковельщини, активними учасниками якої були делегати від Поворської ОТГ.