...Бо найвірніша в світі українська мати - лише вона уміє довго так чекати

Дата: 14.05.2024 11:11

П'ятниця Світлого тижня, 10 травня, у Поворській громаді стала справді гарним завершенням робочого тижня, сповненим приємних вражень. А все тому, що цього дня на площі біля ОЗСО "Поворський ліцей" відбувся благодійний захід, приурочений Дню матері. З метою збору коштів для ЗСУ було організованоно благодійний ярмарок, а також проведено тематичний звітний концерт Поворської дитячої музичної школи. Присутні мали змогу поласувати домашніми смаколиками, придбати продукти харчування, сувеніри, послухати патріотичні і ліричніні пісні, інші твори у виконанні вихованців та викладачів музичної школи.  Щиро  та душевно співали учасники концерту про маму, Україну і війну, викликаючи у слухачів непрохані сльози та непідробні емоції. З повагою та вдячністю  про нелегку і важливу материнську місію говорила сільський голова Інна Бондарчук,  особливо тепло і шанобливо згадуючи матерів Героїв та усіх захисників і захисниць, що нині боронять неньку Україну. А напередодні заходу у Поворській громаді представники  сільської ради відвідали матерів Героїв, матерів безвісти зниклих воїнів, а також матерів-опікунів, вручили їм квіти, подарунки та висловили слова вдячності за тихий материнський подвиг. Нехай будуть щасливими всі діти, швидше повертаються з перемогою наші захисники, в Україні настане мир і спокійне життя, а в матерів сльози з'являтимуться тільки від радості - таким став лейтмотив заходу, що відбувся у Поворську.

Повідомляємо також, що під час ярмарку та звітного концерту було зібрано 25935 гривень благодійних коштів. Щира подяка усім за небайдужість!