10 Березня, 2020 р., 14:20
08  березня 2020 року у приміщенні спортивного залу  ЗЗСО  с. Скулин, з ініціативи голови Ковельської районної ради Андрія Броїла, відбулися Районні змагання з волейболу серед депутатів та  працівників органів місцевого самоврядування Ковельського району.
06 Березня, 2020 р., 11:32
Напередодні Свята 8 березня найтепліші привітання пролунали на адресу жінок Поворської військової частини А1547, які пов’язали свою долю з військовою службою.
01 Березня, 2020 р., 10:26
Масниця – улюблене народне свято, яке православні відзначають перед Великим постом. Цього року українці святкують давньослов`янське свято з 24 лютого по 1 березня.
12 Лютого, 2020 р., 10:12
              Сім струн я  торкаю, струна по струні,
11 Лютого, 2020 р., 11:08
                   10 лютого 2020 року в Поворській публічній бібліотеці відбувся I етап обласного конкурсу читців «Мій любий краю», присвячений 149-й річниці від дня народження Лесі Українки.