25 Жовтня, 2018 р., 14:51
25 жовтня на стадіоні «Дружба» смт Голоби ФК "Поворськ" здобула перемогу у фіналі  Кубку  Ковельського району з футболу.
30 Серпня, 2018 р., 16:56
День села відкрили спортивно: велоперегонами, у яких змагалися охочі місцеві жителі віком від 18 років. Спортивним було і його продовження, адже на місцевому стадіоні відбулися змагання із перетягування канату, перенесення мішка із зерном на швидкість, штовхання колоди тощо. У селі панувала направду святкова атмосфера, рядами розкинулася ярмарка – виставка-продаж виробів місцевих майстрів народного промислу. Окрім того, організували і фотовиставку. Не обійшлося без традиційних частувань кулішем, ухою, медом, що проходило у так званому гостинному дворі. Тим часом малеча активно розважалася у дитячій зоні, обладнаній батутом, спусковою гіркою, де також пригощали солодкою ватою.
08 Липня, 2018 р., 08:45
Поворська сільська рада вже другий рік поспіль святкує Івана Купала вісією громадою. Цьогоріч свято відбулося на березі мальовничого озера села Озерне.
13 Червня, 2018 р., 17:07
З 1 січня 2018 року на території Поворської ОТГ функціонує Центр надання соціальних послуг Поворської сільської ради. Центр діє згідно Положення про центр надання соціальних послуг та надає кваліфіковану допомогу громадянам похилого віку, інвалідам, одиноким, самотньо проживаючим жителям нашої громади, які перебувають в складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги.
30 Травня, 2018 р., 16:44
У рамках програми територіального співробітництва країн східного партнерства Білорусь-Україна реалізується проект «Ключ до успіху», що має на меті покращення економічної ситуації в сільській місцевості Волинської області та Брестської області Республіки Білорусь шляхом розвитку сільськогосподарської кооперації. З цією метою у населених пунктах області, і Ковельщини зокрема, за організаційної підтримки управління регіонального розвитку райдержадміністрації організовуються навчання сільгоспвиробників, семінари тощо.
15 Травня, 2018 р., 15:56
День Перемоги! Його урочистим салютам не змовкнути у віках, його сльозам радості не забутися ніколи. Травневий день 1945 року увійшов в історію людства як свято Миру, свято визволення планети від фашизму. Цей святий день завжди викликає  почуття світлої радості, безмежної гордості за наш народ та гіркий сум водночас. Знаючи, якою великою ціною завойовано нашу перемогу, схиляємо голови перед священною пам’яттю загиблих. Ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни. Ми вдячні за зразки мужності, силу духу, самопожертву, які ви виявили у боях за рідну землю.
11 Травня, 2018 р., 16:40
Герою Ковельщини  -  Миколі Яворському відкрили меморіальну дошку на фасаді рідної школи.
25 Березня, 2018 р., 13:02
25 березня 2018 року в Поворській публічній бібліотеці відбулась творча зустріч з переможницею конкурсу «Коронація слова» - Ніною Шугніло.