Поворська ОТГ матиме поліцейського офіцера громади

14 серпня 2019 року сільський голова Поворської сільської ради Сергій Семенюк під час презентації проекту «Поліцейський офіцер громади»  в обласному центрі Волині підписав Меморандум про співпрацю та партнерство між Головним управлінням Національної поліції у Волинській області та Поворською сільською об’єднаною територіальною громадою.

11:30 14.08.2019

У Поворськ приїхав новий шкільний автобус

2019-2020 навчальний рік для більшості учнів, які потребують підвезення до закладів освіти Поворської сільської ради розпочнеться з поїздки новим шкільним автобусом.

10:03 26.07.2019

Військовослужбовці військової частина А1547 відзначили 65-у річницю створення військового авіаційного полігону.

Історія становлення військової частини сягає часів функціонування артилерійського полігону, котрий згодом отримав статус авіаційного полігону першої категорії з присвоєнням умовного найменування В/Ч А1547. Авіаційний полігон  призначений для забезпечення бойового застосування авіаційних засобів ураження  та тактичної  виучки екіпажів, підрозділів, частин та з’єднань авіації Збройних Сил України. За останні роки на полігоні проводилися масштабні навчання із застосуванням авіації та залученням  Сухопутних та Аеромобільних десантних військ.

12:57 15.07.2019

23 червня жителі с. Пісочне Поворської громади відзначали свято свого села.

23 червня жителі с. Пісочне Поворської громади відзначали свято свого села. Рідне село. Милий серцю оберіг, що зустрічає з далеких доріг кожного, хто благословився у світ і робив свої перші кроки на його мальовничих просторах. Це та мала  і до щему мила серцю батьківщина, котра зустрічає свої дітей з далеких і близьких доріг, сниться ночами, виринає спогадами про дитинство та юність.

23:56 23.06.2019

Незмінна традиція любителів футболу с. Поворськ - Турнір пам'яті Зіновія Васильовича Колодка, тренера ФК "Поворськ".

У товариському матчі, який відбувся 26 травня 2019 року на стадіоні села Поворськ змагалися два покоління молодшого і старшого віку, в результаті якого перемогу здобули юні шанувальники футболу з рахунком 5:6 після пробиття серій пенальті.

16:50 28.05.2019

«Моє село серпанком оповите, до щему наймиліше на землі!»

Козлиничі відзначили День села. Святкування відбулося 26 травня. Саме в цей день з’їзджаються  до свого рідного куточка люди, які тут народилися, виросли, де відчули материнську ласку та турботу, цінні поради батька. В цей день село Козлиничі  радо зустрічало гостей. Свято розпочалося з розважальної програми. В обідню пору, біля будинку культури, зібралися місцеві жителі та гості від старого до малого. Всі бажаючі мали змогу взяти участь у  змаганнях, де переможці отримували грошові нагороди.

21:25 26.05.2019