Дата: від до Скинути

Герої Поворської громади нагородженіі відзнаками Президента України орденом «За мужність» ІІІ ступеня, на жаль, посмертно.

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі нагороджені відзнаками Президента України орденом «За мужність» ІІІ ступеня українські захисники, герої Поворської громади БОЙМІСТРУК Віктор Юрійович та ДМИТРУК Анатолій Олександрович, на жаль, посмертно.

14:42 17.02.2023

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

Україна готується остаточно вигнати окупантів зі своєї території. Готується ретельно. Для виконання цього надскладного завдання нам потрібно постійно посилювати наші спроможності.

09:57 06.02.2023