Дата: від до Скинути

Поворськ виборов І місце у Районних змаганнях з волейболу серед депутатів та  працівників органів місцевого самоврядування Ковельського району

08  березня 2020 року у приміщенні спортивного залу  ЗЗСО  с. Скулин, з ініціативи голови Ковельської районної ради Андрія Броїла, відбулися Районні змагання з волейболу серед депутатів та  працівників органів місцевого самоврядування Ковельського району.

14:20 10.03.2020

Для вас, любі жінки!

Напередодні Свята 8 березня найтепліші привітання пролунали на адресу жінок Поворської військової частини А1547, які пов’язали свою долю з військовою службою.

11:32 06.03.2020

"Зиму проводжаємо - Весну зустрічаємо"

Масниця – улюблене народне свято, яке православні відзначають перед Великим постом. Цього року українці святкують давньослов`янське свято з 24 лютого по 1 березня.

10:26 01.03.2020