Прощавайте, любий садочку і рідна школо!
Кінець весни та початок літа у житті українських дітей традиційно знаменуються чудовими і пам’ятними подіями - святом Останнього дзвінка, випускними та початком канікул.
4, 5 і 6 червня ці заходи відбулися у ЗДО «Сонечко» та закладах загальної середньої освіти Поворської громади.
Цьогоріч випускниками ЗДО «Сонечко» стали 15 вихованців, які отримали свій перший диплом, символічні подарунки та щирі вітання і побажання щасливої долі.
Свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти отримали 22 учні 11-х класів ОЗСО «Поворський ліцей», Пісочненського та Козлиничівського ліцеїв.
Свідоцтво про здобуття базової середньої освіти отримали 46 учнів 9-х класів цих закладів. Серед них 5 учням було вручено атестати з відзнакою, зокрема Левчук Вероніці, Корнійчук Богдану, Ярошик Аліні ( ОЗСО «Поворський ліцей»), Гаврилюку Дмитру, Чепенюк Алевтині (Пісочненський ліцей).
Також розпорядженням сільського голови було виділено одноразові грошові винагороди переможцям І (районного) етапу Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад та ІІ етапів вищезазначених конкурсів, а також випускникам за високі досягнення у навчанні.
І, звичайно, свято Останнього дзвінка у громаді – це багато квітів, гарний настрій перед канікулами, радісні посмішки дітей, учителів та батьків. Та в центрі уваги – схвильовані випускники в ошатних сукнях і костюмах, які танцюють свій шкільний вальс і сьогодні прощаються не тільки зі школою, а й з безтурботним життям. Попереду - багато нового, цікавого і невідомого. Тож хай щасливим та успішним буде ваше майбутнє, дорогі наші випускники!
16:28 08.06.2026