Вітаємо з Днем місцевого самоврядування

07 грудня у День місцевого самоврядування керівники клубних установ, вчителі та учні Поворської дитячої музичної школи прийшли привітати з професійним святом сільського голову - Сергія Семенюка, депутатський корпус та виконавчий комітет Поворської сільської ради.

14:39 07.12.2018

У військовій частині А1547 відзначили День Збройних Сил України

06 грудня у військовій частині А1547 с. Поворськ відбулися урочистості з нагоди Дня Збройних Сил України. Перед початком урочистих заходів представники районної та місцевої влади, військовослужбовці  поклали квіти до меморіального знаку пам'ять Миколи Яворського та хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх полеглих за свободу і незалежність України.

14:35 06.12.2018

24 серпня поворчани відзначали не лише найбільше національне свято – День Незалежності України, а й 520 річницю із дня першої писемної згадки про село.

День села відкрили спортивно: велоперегонами, у яких змагалися охочі місцеві жителі віком від 18 років. Спортивним було і його продовження, адже на місцевому стадіоні відбулися змагання із перетягування канату, перенесення мішка із зерном на швидкість, штовхання колоди тощо. У селі панувала направду святкова атмосфера, рядами розкинулася ярмарка – виставка-продаж виробів місцевих майстрів народного промислу. Окрім того, організували і фотовиставку. Не обійшлося без традиційних частувань кулішем, ухою, медом, що проходило у так званому гостинному дворі. Тим часом малеча активно розважалася у дитячій зоні, обладнаній батутом, спусковою гіркою, де також пригощали солодкою ватою.

16:56 30.08.2018

Літні люди: свої, не чужі!

З 1 січня 2018 року на території Поворської ОТГ функціонує Центр надання соціальних послуг Поворської сільської ради. Центр діє згідно Положення про центр надання соціальних послуг та надає кваліфіковану допомогу громадянам похилого віку, інвалідам, одиноким, самотньо проживаючим жителям нашої громади, які перебувають в складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги.

17:07 13.06.2018

СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИЙ ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ: ПИТАННЯ І ВІДПОВІДІ

У рамках програми територіального співробітництва країн східного партнерства Білорусь-Україна реалізується проект «Ключ до успіху», що має на меті покращення економічної ситуації в сільській місцевості Волинської області та Брестської області Республіки Білорусь шляхом розвитку сільськогосподарської кооперації. З цією метою у населених пунктах області, і Ковельщини зокрема, за організаційної підтримки управління регіонального розвитку райдержадміністрації організовуються навчання сільгоспвиробників, семінари тощо.

16:44 30.05.2018

1939 – 1945 ПАМ’ЯТАЄМО! ПЕРЕМАГАЄМО!

День Перемоги! Його урочистим салютам не змовкнути у віках, його сльозам радості не забутися ніколи. Травневий день 1945 року увійшов в історію людства як свято Миру, свято визволення планети від фашизму. Цей святий день завжди викликає  почуття світлої радості, безмежної гордості за наш народ та гіркий сум водночас. Знаючи, якою великою ціною завойовано нашу перемогу, схиляємо голови перед священною пам’яттю загиблих. Ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни. Ми вдячні за зразки мужності, силу духу, самопожертву, які ви виявили у боях за рідну землю.

15:56 15.05.2018

Вічна пам'ять герою

Герою Ковельщини  -  Миколі Яворському відкрили меморіальну дошку на фасаді рідної школи.

16:40 11.05.2018