09 Лютого, 2018 р., 14:30
Не стерлась райдужна сторінка. Не вмерла пісня лісова, Безсмертна Леся Українка Була і є навік жива.                           Олена Журлива
23 Листопада, 2017 р., 19:45
Щорічно у третю неділю листопада відзначається День працівників сільського господарства в Україні. З давніх-давен Україна славилася добрими, талановитими та працьовитими людьми. Наша держава була і залишається осередком міцних та усталених сільськогосподарських традицій. Завдяки «золотим рукам», мудрості, досвідченості аграріїв живе наша українська нива. 18 листопада 2017 року з ініціативи Поворського сільського голови Сергія Володимировича Семенюка відбулося свято до Дня працівників сільського господарства. Захід проходив у Будинку культури с. Козлиничі. Спонсором дійства виступив інвестор СТзОВ «Заповіт» Андрій Сергійович Кур’ян.
15 Листопада, 2017 р., 16:35
14 листопада 2017 року у місті Києві відбулася зустріч народного депутата Степана Петровича Івахіва із представниками місцевого самоврядування Ковельщини, активними учасниками якої були делегати від Поворської ОТГ.

27 Вересня, 2017 р., 13:19
Сердечно вітаємо вас із професійним святом – Всеукраїнським Днем дошкілля. Професія працівника дошкільної освіти вимагає глибокої самовіддачі, значного терпіння та нескінченної любові до своєї справи.
12 Липня, 2017 р., 12:32
Липень дарує нам дивовижні свята. Найцікавіше із них - свято Івана Купала, яке відзначається у ніч з 6 на 7 липня. Це свято краси, молодості та очищення, воно символізує народження літнього  сонця Купала. На березі мальовничого озера села Пісочне, працівниками культури Поворської громади було організовано і проведено свято Івана  Купала. До свята готувались заздалегідь, діти і дорослі. Вивчали купальські пісні, звичаї, плели дівчата вінки. Але основне – приготувати опудала Марени та Купала. Персонажі свята уособлюють чоловіче (сонячне) та жіноче (водяне) божество.
19 Червня, 2017 р., 14:39
15 червня відбулася 17 урочиста Церемонія нагородження переможців Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова». Кращих авторів конкурсу традиційно визначили у номінаціях «Романи», «Кіносценарії», «П’єси», «Пісенна лірика» та «Твори для дітей».
23 Травня, 2017 р., 23:40
Своє 90-річчя святкував ветеран Великої Вітчизняної війни, житель села Поворськ Катеринюк Микола Єфремович. Учні Поворської загальноосвітньої школи привітали ветерана з визначним ювілеєм.
19 Травня, 2017 р., 12:46
Рідненька школа, Любі дітлахи І рушники крилаті навкруги – Очей утіха і життя окраса!
05 Травня, 2017 р., 15:11
Чимало свят дарує нам весна