Збережемо, браття, світлу пам'ять Про Героїв нашої землі!

Дата: 23.05.2024 12:47

Щорічно 23 травня в Україні відзначається День Героїв  на честь українських борців за волю та незалежність України у ХХ столітті.
Свято було засноване у 1941 році Організацією українських націоналістів з ініціативи Євгена Коновальця.
У часи СРСР свято заборонялося і відзначалося підпільно. Офіційно було відновлене в Україні у 2007 році.
Зараз у цей день вшановують Героїв Небесної Сотні, учасників Революції Гідності, воїнів, які захищають Україну від російської агресії.
У Поворській громаді також вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів тих, хто з різних поколінь віддав своє життя за свободу і незалежність України.
День героїв — це ще один привід згадати про те, якою ціною було отримано нашу свободу, та навчити молодше покоління цінувати та шанувати героїчне минуле своєї країни.