З роси і води!

Дата: 25.05.2024 11:54

25 травня відзначає свій славний ювілей секретар Поворської сільської ради Світлана Степанівна Самчук. Чарівна і приваблива жінка, хороша  та мудра людина, дбайлива дружина і любляча мама, відповідальна і сумлінна працівниця з майже 30-річним стажем на державній службі та в органах місцевого самоврядування і в тому числі з 19-річним стажем секретаря сільської ради, активна та патріотична мешканка громади, що користується беззаперечним авторитетом серед односельців.

Шановна Світлано Степанівно!
     Прийміть сердечні привітання з нагоди Вашого 60-річчя! Щиро бажаємо Вам життєрадісних і довгих років життя, сповнених міцного здоров’я, сімейного щастя та особистих  гараздів.
     Нехай Вас оминають всі печалі й біди. Нехай завжди буде родинне тепло у Вашому домі, поруч знаходяться найдорожчі люди й близькі друзі, а Ваша життєва  сила і енергія не вичерпуються ніколи. Многая  Вам літа під мирним небом переможної України!

З повагою                                                          колектив Поворської сільської ради