19 Травня, 2017 р., 12:46
Рідненька школа, Любі дітлахи І рушники крилаті навкруги – Очей утіха і життя окраса!
05 Травня, 2017 р., 15:11
Чимало свят дарує нам весна
05 Травня, 2017 р., 14:16
Багато наших земляків, сильних духом людей, зараз на передовій, роблять усе задля перемоги України. Віримо, що переможемо! Нашу землю захищають найкращі з українців - наші рідні поворчани. Учні Поворської ЗОШ І - ІІІ ст. стали учасниками акції "Лист воїну-односельцю".
05 Травня, 2017 р., 14:07
Учні Поворської ЗОШ І - ІІІ ст. взяли участь у зборі продуктів харчування для воїнів АТО. Всі продукти були передані волонтерам Ковельщини. Хвиля такої всенародної підтримки українських військових, воїнів АТО зростає і поширюється. Народ і армія єдині!
05 Травня, 2017 р., 11:04
Оце так утилізуються без дозволу місцевої влади та громади відходи сировини Ковельської філії ДП "Укрветсанзавод" на території Поворської сільської ради в урочищі "Тища" села Заячівка Ковельського району Волинської області.
24 Лютого, 2017 р., 13:13
14  лютого до Дня закоханих у загальноосвітній школі І-ІІІ ст. с.Козлиничі учнями старших класів під керівництвом вчителя зарубіжної літератури Бусел Світлани Володимирівни та педагога-організатора Войтюк Надії Петрівни, було проведено літературний вечір «Все починається з кохання».
22 Лютого, 2017 р., 17:31
Плаче свічка, плаче небо, плачуть люди,  і від болю рветься серце на куски...   Серед нас живих не буде їх, не  буде...
22 Лютого, 2017 р., 16:53
О, Україно! Ніжно пригорни Усіх своїх синів , як мати, Щоб ми уже не бачили війни, Не чули щоб ніколи звук гармати.
28 Липня, 2016 р., 19:59
Це питання розглядалося на засіданні Волинської ради регіонального розвитку під керівництвом голови Волинської ОДА Володимира Гунчика.