15 Липня, 2019 р., 12:57
Історія становлення військової частини сягає часів функціонування артилерійського полігону, котрий згодом отримав статус авіаційного полігону першої категорії з присвоєнням умовного найменування В/Ч А1547. Авіаційний полігон  призначений для забезпечення бойового застосування авіаційних засобів ураження  та тактичної  виучки екіпажів, підрозділів, частин та з’єднань авіації Збройних Сил України. За останні роки на полігоні проводилися масштабні навчання із застосуванням авіації та залученням  Сухопутних та Аеромобільних десантних військ.
09 Липня, 2019 р., 09:56
Ой на Івана, ой та на Купала,
23 Червня, 2019 р., 23:56
23 червня жителі с. Пісочне Поворської громади відзначали свято свого села. Рідне село. Милий серцю оберіг, що зустрічає з далеких доріг кожного, хто благословився у світ і робив свої перші кроки на його мальовничих просторах. Це та мала  і до щему мила серцю батьківщина, котра зустрічає свої дітей з далеких і близьких доріг, сниться ночами, виринає спогадами про дитинство та юність.
28 Травня, 2019 р., 16:50
У товариському матчі, який відбувся 26 травня 2019 року на стадіоні села Поворськ змагалися два покоління молодшого і старшого віку, в результаті якого перемогу здобули юні шанувальники футболу з рахунком 5:6 після пробиття серій пенальті.
26 Травня, 2019 р., 21:25
   Козлиничі відзначили День села. Святкування відбулося 26 травня. Саме в цей день з’їзджаються  до свого рідного куточка люди, які тут народилися, виросли, де відчули материнську ласку та турботу, цінні поради батька. В цей день село Козлиничі  радо зустрічало гостей. Свято розпочалося з розважальної програми. В обідню пору, біля будинку культури, зібралися місцеві жителі та гості від старого до малого. Всі бажаючі мали змогу взяти участь у  змаганнях, де переможці отримували грошові нагороди.
16 Травня, 2019 р., 15:26
Українці согодні відзначають свято української культури - Всесвітній день Вишиванки. Цього дня всі бажаючі традиційно приходять на роботу або на навчання в українській національній вишитій сорочці, в той час по всій країні і далеко за її межами проходять святкові ходи і флешмоби. За допомогою надягання вишиванки в цей день кожна людина може продемонструвати  свою культурну освідченість, духовну свідомість, національну та громадську позицію.
12 Травня, 2019 р., 19:09
12 травня 2019 року відбувся звітний концерт Поворської ДМШ, присвячений Дню матері.
09 Травня, 2019 р., 21:12
9 травня в Україні відзначають День перемоги над нацизмом  у Другій світовій війні. Урочисті заходи відбулися біля Обелісків Слави населених пунктів Поворської об’єднаної територіальної громади.
07 Травня, 2019 р., 10:17
Організовується ТЕРМІНОВИЙ збір коштів на лікування жителя  с.  Козлиничі   Хвищука Матвійка, 2015 р. н.  Діагноз: Десмопластична  медулобластома 4 ст. задньої  черепної  ямки, оклюзійна гідроцефалія