Прощавай, рідна школо!

6-те червня у Поворській громаді виявилося справжнім святковим днем і для дітей, і для дорослих: у ліцеях Поворська, Пісочного та Козлинич відбулося свято Останнього дзвоника.

16:51 06.06.2023

Наш святий обов'язок - берегти пам'ять про героїв

5 червня минає рік з дня загибелі Віктора Бойміструка, 1991р.н., мешканця с.Озерне. Герой загинув під час виконання бойового завдання біля населеного пункту Білогорівка Донецької області. Він нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно). Без тата залишилися три малолітні доньки – Ілона (2017 р.н.), Анастасія (2018 р.н.) та Валерія (2021 р.н). У день Зішестя Святого Духа, на який припала сумна річниця,  у Церкві Святого Апостола і Євангеліста Іоана Богослова села Озерне відбулася панахида за загиблим, після якої рідні та односельчани відвідали його могилу. Побували на могилі й сільський голова Інна Бондарчук, депутат сільської ради Зіна Бурко та начальник гуманітарного відділу Світлана Сільчук, поклали живі квіти та вшанували світлу пам’ять Віктора Бойміструка.   Саме завдяки мужності і героїзму наших воїнів, які захищали та продовжують захищати рідну землю від російських окупантів, і тримається сьогодні Україна, і обов’язково переможе. Тож маємо берегти і передавати  з покоління в покоління пам’ять про подвиг українських героїв.

15:51 05.06.2023

Шановні мешканці та гості Поворської громади!

Прийміть щирі вітання з Днем Святої Трійці! Це одне з найвеличніших християнських свят, що символізує оновлення світу та розквіт життєвих сил, прагнення жити в мирі та творити добро на рідній землі.

08:52 04.06.2023

4 червня – День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії

У 2021 році рішенням Верховної Ради України запроваджено державний пам’ятний день – День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України, який відзначається щорічно 4 червня. За результатами Офісу Генеральної прокуратури станом на 27 травня 2023 року 483 дитини загинули, 986 отримали поранення. Але кількість жертв серед дітей збільшується щоденно і фактичне число загиблих та поранених дітей встановити важко через активні бойові дії. У День пам'яті дітей, загиблих унаслідок збройної агресії росії, згадаємо і вшануємо хвилиною мовчання дітей, чиє дитинство обірвала безжальна рука московського загарбника.

09:56 03.06.2023

Мої безпечні літні канікули

Літо – чудовий час для гарного відпочинку, але щоб він був корисним та безпечним, треба дотримуватись нескладних правил безпеки.

12:15 02.06.2023

Калейдоскоп дитячого свята у Поворську

Теплим і погожим видався перший день літа у Поворській громаді. Бо зігрітий був не лише ласкавим сонечком, а й осяйними посмішками наших дітей, яким дорослі влаштували чудове свято. Затишне подвір’я, актова та спортивна зали, їдальня, класи ОЗСО «Поворський ліцей» зібрали не лише своїх учнів, а й гостинно прийняли вихованців початкових шкіл–філій сіл Гулівка, Озерне, Ситовичі. Надзвичайно насиченою та різноманітною виявилася програма відзначення Міжнародного дня захисту дітей. Спочатку з вітальним словом до дітей звернулася сільський голова Інна Бондарчук. Потім увагу присутніх захопили аніматори – рожевий та блакитний ведмеді, з якими дітлахи залюбки танцювали і фотографувались. До речі, про цей несподіваний подарунок до дитячого свята подбала керівник громадської організації «ІНСАНІС» Олена Джумберівна Мерзлякова. А ще для всіх учнів проводився флешмоб «Україна- це ми», для початкової школи – веселі розваги та конкурс малюнків «Мрії дітей», для середньої школи – квест «Щасливе дитинство» та майстер-клас з виготовлення оберегів, учні 6-11 класів брали участь у естафеті «Веселі старти», а старшокласники – ще й у спортивно-розважальних змаганнях «Діти – майбутнє України». Усі охочі також скористалися послугами аквагриму. Зацікавити й позитивно активізувати сучасне юне покоління – непросте завдання, та в Поворському ліцеї з цим справилися. Організатори заходу постаралися, щоб жодної хвилини діти не нудьгували, щоб були у чомусь задіяні і щоб також смачно пообідали.

22:34 01.06.2023

Щоб дитинство у дітей було щасливішим

31 травня, напередодні Дня захисту дітей,  Центр культури і дозвілля (керівник Ірина Редькович) Поворської громади спільно з Поворською публічною бібліотекою (директор Віра Сухацька) провів цікавий захід для шестикласників Поворського ліцею. У програмі відбулися літературна вікторина, пальчикова вистава народної казки «Колобок» на сучасний лад, розмалювання патріотичних картинок, спортивна естафета та чаювання. І все це проходило гарного теплого дня на вулиці, тож додавало чудового настрою дітям, краще гуртувало їх. А ще діти виявилися єдиними у своїй заповітній мрії, яку кожен писав окремо на сердечку. І мрії ці були такими: «Мир!», «Перемога!». На жаль, сьогоднішні реалії зробили наших дітей завчасно дорослішими. Тож нині завдання усіх дорослих – захистити, в першу чергу, наймолодших громадян держави від жахіть війни. Бо діти – це майбутнє держави.

17:17 31.05.2023

Навчання у сфері цивільного захисту та пожежної безпеки у період воєнного стану

31 травня у приміщенні  ОЗСО «Поворський ліцей» навчально-методичним центром цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Волинської області було проведено навчання з питань пожежної безпеки та цивільного захисту населення, у якому взяли участь представники закладів освіти, установ культури Поворської громади.

16:10 31.05.2023

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

Просимо власників веб-камер на території Поворської сільської ради припинити онлайн-трансляцію будівель, місцевостей, доріг, комунальних, торгівельних, промислових об’єктів тощо, які можуть використовуватися ворогом для коригування ракетних ударів.

16:07 31.05.2023