Конституція - оберіг нашої державності

Сьогодні виповнюється 26 років з дня ухвалення Основного Закону України. Цьогоріч наша держава відзначає День Конституції в умовах воєнного стану, запровадженого через повномасштабне вторгнення росії,

17:02 28.06.2023

Шановна громадо!

28 червня цього року Україна відзначає 27-му річницю прийняття Конституції – головного нормативно-правового акта держави, який закріплює основи суспільного ладу, державний устрій, систему, порядок утворення, принципи організації і діяльності державних органів, права та обов’язки громадян. Венеціанська комісія визнала нашу Конституцію однією з найдемократичніших у Європі, особливо в частині прав, свобод та обов’язків громадян, які повністю відповідають міжнародним стандартам у галузі конституційного права.

07:54 28.06.2023

Оголошення

У рамках відзначення державного свята – Дня Конституції України 23 червня о 14 год  у приміщенні Поворської сільської ради відбудеться зустріч з адвокатом Степанюком Олександром Вікторовичем.

16:37 22.06.2023

22 червня - День скорботи і вшанування пам'яті жертв Війни в Україні

Україна встановила цю дату Указом Президента України від 17-го листопада 2000-го року № 1245/2000, вона має назву «День скорботи і вшанування пам’яті жертв Війни в Україні». Ми сумуємо. Але чи є надія уникнути повторення подібного віроломства і насильства по відношенню до нас і наших дітей? Вона є.  Ми навчилися любити. Любити тих, хто дорогий нам, хто поруч з нами. Любити життя, а не смерть, ненависть і агресію. Тому ми виграли тоді. Тому Україна має перемогти  зараз. І не дай нам Бог забути про це!

08:45 22.06.2023

Вітальне слово для тих, хто працює на землі

19 червня в Україні  відзначається День фермера. Хоча фермерство існує давно, професійне свято фермерів в нашій державі було засноване у 2020 році за указом Володимира Зеленського. Цей день присвячений всім працівникам фермерських господарств, які своєю важкою працею годують нашу країну. А це особливо  важливо під час війни і необхідно для того, щоб Україна вистояла та перемогла.

17:17 19.06.2023

До уваги мешканців, керівників комунальних установ та організацій, підприємців Поворської громади!

З метою ліквідації наслідків надзвичайної ситуації у Херсонській області Херсонська обласна державна адміністрація сформувала потребу у швидкому залученні спеціальної комунальної техніки та людських ресурсів (водії, електрики, слюсарі, прибиральники, вантажники тощо).

10:26 16.06.2023