До уваги суб'єктів господарювання!

У п'ятницю, 29 вересня, о 10.30 год  Поворська громада приєднується до Всеукраїнського патріотичного забігу в памʼять про загиблих воїнів «Шаную воїнів, біжу за Героїв України». Учасники забігу пробігають дистанцію із закріпленим на футболці іменем  Героя, який віддав життя в боротьбі за територіальну цілісність України у період з 2014 року і дотепер. Місце старту – Поворська сільська рада, маршрут пролягатиме центральною вулицею села. Діти до 14 років можуть бігти лише у супроводі дорослого.

14:23 26.09.2023

День прибирання у громаді

15 березня у рамках міжнародної акції «Всесвітній день прибирання» у Поворській громаді проходило прибирання громадських місць, вулиць, узбіч доріг. До заходу долучилися працівники державних і комунальних установ, освітніх закладів, школярі.

12:02 18.09.2023

9 вересня -День фізкультури і спорту

Щиро вітаю спортсменів,  фахівців галузі фізичної культури і спорту та всіх прихильників фізкультурно-спортивного руху  громади з Днем фізичної культури і спорту!

07:00 09.09.2023