Тримати фронт у тилу – обов’язок нашої громади

24 лютого виповнюється друга річниця  від початку злочинного повномасштабного вторгнення російських окупантів в Україну. Поворська громада, разом з усією державою, важко і боляче переживає воєнне лихоліття. Багато наших земляків нині у складі ЗСУ знаходяться на вогневих рубежах, відбиваючи атаки ненависного ворога. І хоч ми на Ковельщині можемо  порівняно спокійно спати вдома, маємо світло, тепло, робимо звичні справи, але це тільки тому, що наші мужні воїни захищають нас вдень і вночі, щохвилини ризикують своїм здоров’ям і життям.

15:19 14.02.2024

Вручено відзнаки «Почесний громадянин Поворської громади» (посмертно)

31 січня  у приміщенні Поворської сільської ради відбувся захід, що  не залишив байдужим нікого з присутніх. З метою вшанування подвигу наших земляків, які віддали своє життя у  війні з російським агресором за свободу і незалежність України,  родинам загиблих Героїв було вручено  посвідчення та нагрудний знак «Почесний громадянин Поворської територіальної громади (посмертно)». 4 жовтня 2023 року  на  30-ій сесії Поворської сільської ради депутати ухвалили рішення   "Про присвоєння звання «Почесний  громадянин Поворської територіальної громади (посмертно)" 11 мешканцям громади, мужнім Героям.

15:18 31.01.2024