29 Серпня, 2021 р., 09:33
День пам’яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України відзначається 29 серпня – саме в цей день у 2014 році, в ході російсько-української війни та Іловайської операції відбувся потужний прорив української групи військ з російського оточення, де проявився масовий героїзм добровольців і військових та загинула найбільша кількість українських воїнів.
25 Серпня, 2021 р., 09:34
«Розквітай же, Україно, рідна земле, матінко моя!» - таким був лейтмотив цьогорічного урочистого заходу з нагоди Дня Державного Прапора України та 30-річчя незалежності України, що відбувся в центральній садибі Поворської територіальної громади за участі представників органів місцевого самоврядування, місцевих установ, організацій та жителів громади.