День пам’яті захисників

День пам’яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України відзначається 29 серпня – саме в цей день у 2014 році, в ході російсько-української війни та Іловайської операції відбувся потужний прорив української групи військ з російського оточення, де проявився масовий героїзм добровольців і військових та загинула найбільша кількість українських воїнів.

09:33 29.08.2021

«Розквітай же, Україно, рідна земле, матінко моя!»

«Розквітай же, Україно, рідна земле, матінко моя!» - таким був лейтмотив цьогорічного урочистого заходу з нагоди Дня Державного Прапора України та 30-річчя незалежності України, що відбувся в центральній садибі Поворської територіальної громади за участі представників органів місцевого самоврядування, місцевих установ, організацій та жителів громади.

09:34 25.08.2021