Дата: 22.02.2024 16:58

ІНФОРМАЦІЙНЕ  ПОВІДОМЛЕННЯ

Поворська сільська рада Ковельського  району Волинської області  повідомляє  про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиці Залізнична   на вулицю  Яворського Миколи ,провулка Залізничний на провулок Яворського Миколи  с. Поворськ  Ковельського району  Волинської області

Організатор громадського обговорення – Поворська сільська  рада .

Громадське обговорення проводиться  Поворською сільською радою з метою увіковічення пам’яті захисника України Яворського Миколи , який загинув у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 р. № 989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій».

Проведення заходів з громадського обговорення :

• Провести з 23 лютого по 07 березня  2024 року  збори громадян  жителів вулиці Залізнична, провулок Залізничний с. Поворськ Ковельського району Волинської області ;
  • Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, протягом 10 днів  з дня його оголошення.

Тел. (03352)  95472

Поштова адреса: 45050, вул.Київська, 39, с.Поворськ Ковельський район Волинська область

Електронна адреса: povyrsk@ukr.net

Юридичні особи подають пропозиції (зауваження) у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження.

Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.

Організатор громадського обговорення після закінчення строку подання пропозицій (зауважень) узагальнює їх та готує звіт, у якому зазначаються найменування організатора, зміст питання, що виносилося на громадське обговорення, інформація про осіб, які взяли участь в обговоренні порушеного питання, а також узагальнений аналіз пропозицій (зауважень), що надійшли під час проведення громадського обговорення.

Пропозиції (зауваження), отримані в ході проведення громадського обговорення, оприлюднюються організатором громадського обговорення у спосіб, за допомогою якого було оприлюднене інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення.

Відповідальна особа за проведення громадського обговорення – Самчук Світлана, секретар сільської ради