Почесну відзнаку «Князівський хрест Героя «Навіки в строю» (посмертно) вручили родині загиблого військовослужбовця Поворської громади

Дата: 12.03.2024 14:57

12 березня 2024 року, у залі Палацу учнівської молоді ім. Івана Франка м. Ковеля відбулась церемонія нагородження членів родин загиблих Героїв 14 окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого.

За наказом командира військової частини заступник командира 14 бригади з морально-психологічного забезпечення, підполковник Василь Лапчук вручив почесні відзнаки «Князівські хрести Героя «Навіки в строю» (посмертно) рідним загиблих Героїв з Ковельського району серед них – житель села Озерне Поворської громади Бойміструк Віктор Юрійович.

За загиблого військовослужбовця почесну відзнаку отримала вдова Софія Олександрівна та мама Ольга Іванівна.

Низький уклін матерям, дружинам, дітям полеглих Героїв.