Конституція, право, народ - три кити, що тримають державу...

Дата: 28.06.2024 15:11

28 червня в Україні відзначають велике державне свято - День Конституції. І третій рік поспіль Україна зустрічає його в умовах воєнного стану, запровадженого через повномасштабне вторгнення російської федерації. Уранці 28 червня на площі перед адмінбудівлею Поворської сільської ради відбувся тематичний захід, приурочений 28-й річниці прийняття Конституції України -  Основного Закону держави, який визначає базові права та обов'язки громадян, структуру влади та правову систему країни. Хвилиною мовчання і покладанням квітів присутні вшанували пам'ять тих, хто боровся та віддав своє життя за незалежність України.
День Конституції – це також нагода для кожного українця замислитися про свої права та обов'язки, важливість дотримання законів та активної участі у громадському житті країни. Це свято нагадує про значення демократії, верховенства права та цінність свободи, що виборюється нині у кривавій боротьбі з російським агресором.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису