В Поворській ОТГ відзначили День захисника України

14 жовтня,  у день Покрови Пресвятої Богородиці, ми відзначаємо чи не одне з найголовніших державних свят – День захисника України, яке започатковане п'ятим президентом України Петром Порошенком з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності й територіальної цілісності України.

17:00 10.10.2019

День працівників освіти в Поворськії ОТГ

Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо піднесений і радісний. В 2019 році 06 жовтня Україна урочисто відзначає День працівників освіти, день, коли заклади освіти майорять осінніми квітами і розквітають посмішками учнів та педагогів.

10:52 04.10.2019

У Поворській громаді пройшли урочистості з нагоди Всеукраїнського дня дошкілля

Професія вихователя і всіх працівників дошкільних установ вимагає від більшості глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи. Саме такими є працівники Дошкільного навчального закладу с. Поворськ, яких напередодні професійного свята, Всеукраїнського дня довкілля, прийшли привітати сільський голова Поворської сільської ради Сергій Семенюк та начальник соціально-гуманітарного відділу Світлана Сільчук.

14:13 27.09.2019

Нарада керівників закладів загальної середньої освіти Ковельського району

25 вересня 2019 року на базі ЗОШ І-ІІІ ст. с. Пісочне відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти Ковельського району за участі першого заступника голови Ковельської РДА Романа Кульцмана, заступника сільського голови Поворської сільської ради Михайла Никитюка та керівників гуманітарних підрозділів об’єднаних територіальних громад.

09:59 26.09.2019

Шкільний колектив ЗОШ І-ІІІ ст. с. Козлиничі долучився до акції «Допоможемо бійцям ООС, солдатам 14 ОМБр»

18 вересня 2019 року напередодні зустрічі з військовими капеланами у ЗОШ І-ІІІ ст. с. Козлиничі було проведено благодійну ярмарку, за вилучені кошти якої було придбано продукти харчування та матеріали для будування бліндажів. Учні власноруч виготовили обереги для солдат та вітальні листівки з побажаннями швидкого повернення додому та мирного неба.

08:46 24.09.2019

22 вересня - День партизанської слави.

З кожним роком, на жаль, стає все менше свідків страшних воєнних років - лихоліття Другої світової війни. Ще більш цінними для нас стають спілкування з ветеранами, досвід і мудрість, що вони передають молодшим поколінням. Багато зробили для перемоги над нацизмом партизани і підпільники, тож ще у 2001 році, з метою всенародного вшанування їх подвигу, Указом Президента України було запроваджено відзначення 22 вересня свята - Дня партизанської слави.

08:26 21.09.2019