Нарада керівників закладів загальної середньої освіти Ковельського району

Дата: 26.09.2019 09:59

25 вересня 2019 року на базі ЗОШ І-ІІІ ст. с. Пісочне відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти Ковельського району за участі першого заступника голови Ковельської РДА Романа Кульцмана, заступника сільського голови Поворської сільської ради Михайла Никитюка та керівників гуманітарних підрозділів об’єднаних територіальних громад.

Шановних гостей, що завітали до закладу освіти, зустріли віршованими рядками про рідну школи, найкращих учителів та мальовничий куточок Ковельщини – село Пісочне, а директор Пісочненської ЗОШ – Василь Музичук ознайомив колег із основними принципами організації освітнього процесу та провів своєрідну екскурсію-огляд приміщенням школи.

Відтак, на початку зібрання до слова був запрошений заступник Поворського сільського голови Михайло Никитюк, котрий детально розповів про зміцнення матеріально-технічної бази ЗЗСО Поворської сільської ради.

Під час обговорення питання щодо організації і проведення оздоровлення та відпочинку дітей у Ковельському районі до слова збуло запрошено начальника відділу освіти райдержадміністрації та керівників гуманітарних підрозділів об’єднаних територіальних громад. Оздоровленням та відпочинком дітей в літній період забезпечувалися діти пільгових категорій, особлива увага була приділена дітям учасників АТО(ООС).

Справжньою родзинкою ціє зустрічі було проведення практичного групового заняття з Надією Марцинюк,  завідувачкою районним методичним кабінетом, за тематикою методичної роботи у закладах загальної середньої освіти під назвою: «Сучасному учневі – сучасний педагог». Не менш цікавою була презентація власних методичних напрацювань з подальшими практичними вправами заступником директора ЗОШ І-ІІІ ст. с. Пісочне, Тетяною Ципко.