Книга «Волинський небесний батальйон» - це новітня книга пам’яті волинських героїв.

Дата: 23.09.2019 16:20

Книжкові полиці Поворської публічної бібліотеки поповнилися новим виданням про героїчні подвиги наших краян.

«Волинський небесний батальйон» - це збірник історій про волинських воїнів, які загинули у російсько-українській війні на Донбасі, протягом 2014-2018 років. Це 167 коротких  життів і 167 смертей великих патріотів, беззавітних людей, котрі віддали свлї життя за Батьківщину і яких пам’ятатимуть завжди.

Боляче бачити на сторінках видання молодих хлопців, котрим би ще жити й жити, дітей ростити, а вони уже кілька років у сирій землі, та ще нестерпніше бачити там людей, яких ти знав, яких любив і мріям разом з ними, за яких молився і яких чекав.

Низький уклін батькам, котрі народили, виростили і виховали таких героїв, справжніх і беззавітних українців. Найщиріші співчуття родинам загиблих у зв’язку з неймовірно тяжкими втратами.

Герої не вмирають, вони живуть доти, доки пам’ять про них жевріє у наших серцях, доки кожен пам’ятає ціну свободи і мирного неба.

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!