КОРОНАЦІЯ СЛОВА

15 червня відбулася 17 урочиста Церемонія нагородження переможців Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова». Кращих авторів конкурсу традиційно визначили у номінаціях «Романи», «Кіносценарії», «П’єси», «Пісенна лірика» та «Твори для дітей».

14:39 19.06.2017

Ювілей ветерана

Своє 90-річчя святкував ветеран Великої Вітчизняної війни, житель села Поворськ Катеринюк Микола Єфремович. Учні Поворської загальноосвітньої школи привітали ветерана з визначним ювілеєм.

23:40 23.05.2017

День вишиванки

Рідненька школа, Любі дітлахи І рушники крилаті навкруги – Очей утіха і життя окраса!

12:46 19.05.2017

Лист воїну-односельцю

Багато наших земляків, сильних духом людей, зараз на передовій, роблять усе задля перемоги України. Віримо, що переможемо! Нашу землю захищають найкращі з українців - наші рідні поворчани. Учні Поворської ЗОШ І - ІІІ ст. стали учасниками акції "Лист воїну-односельцю".

14:16 05.05.2017

Допомога воїнам АТО

Учні Поворської ЗОШ І - ІІІ ст. взяли участь у зборі продуктів харчування для воїнів АТО. Всі продукти були передані волонтерам Ковельщини. Хвиля такої всенародної підтримки українських військових, воїнів АТО зростає і поширюється. Народ і армія єдині!

14:07 05.05.2017

ЕКОЛОГІЧНА КАТАСТРОФА

Оце так утилізуються без дозволу місцевої влади та громади відходи сировини Ковельської філії ДП "Укрветсанзавод" на території Поворської сільської ради в урочищі "Тища" села Заячівка Ковельського району Волинської області.

11:04 05.05.2017

Літературний вечір «Все починається з кохання»

14  лютого до Дня закоханих у загальноосвітній школі І-ІІІ ст. с.Козлиничі учнями старших класів під керівництвом вчителя зарубіжної літератури Бусел Світлани Володимирівни та педагога-організатора Войтюк Надії Петрівни, було проведено літературний вечір «Все починається з кохання».

13:13 24.02.2017