Вітання з нагоди Дня самоврядування

Дата: 06.12.2019 12:39

Найщиріші вітання з нагоди

Дня місцевого самоврядування 05.12.2019р.

Це свято нашої громади, кожного її мешканця окремо взятого. Відзначення цього свята є підтвердженням самоврядних традицій багатьох поколінь українців, реалізації їх прав брати участь в управлінні державними справами на місцевому рівні. Тільки така влада є й справді народною - владою не над громадою, а легітимною владою самої громади, для громади та її інтересів.

Слова вдячності працівникам органів місцевого самоврядування звучали від Поворського сільського голови – Семенюка Сергія Володимировича та його заступника – Никитюка Михайла Петровича, депутата районної ради - Олексюка Василя Івановича. Лунали теплі та щирі слова подяки за самовідданість у роботі, професіоналізм, відповідальність, чуйність і щедрість душі.

Особливі слова вдячності прозвучали ветеранам самоврядування, які віддали часточку своєї душі в його становлення та розвиток.

Святкову концертну програму підготували працівники структурних установ «Центру культури та дозвілля».

Фото без описуФото без опису

На завершення свята, Сергій Володимирович сердечно побажав усім, хто працює на благо територіальної громади, міцного здоров`я, достатку й благополуччя в родинах, мирного неба над нами.

Директор «Центру культури та дозвілля»                                       О.В. Ліщук