24 грудня Поворська публічна бібліотека відсвяткувала свій 80-й день народження

Дата: 25.12.2019 12:10

24 грудня Поворська публічна бібліотека відсвяткувала свій 80-й день народження. Історія Поворської бібліотеки розпочинається з 1939 року. Але книга в село Поворськ прийшла ще раніше. Хто мав освіту чи вмів читати , то  у того був великий інтерес до книги, і десь в 20-х роках ХХ століття в селі почала діяти Поворська культурно - освітня філія " Просвіта". Налякані ростом революційних настроїв, буржуазно-поміщицькі власті в 1927 році закрили філію " Просвіта" в Поворську , книги конфіскували.
  Для багатьох поколінь наших читачів бібліотека була, є і буде вікном у світ, де вони вчились , писали, читали, думали, змінювали своє життя. Змінювалась і бібліотека - сьогодні вона вже не та, якою була колись. Сьогодні наша бібліотека - це, передусім, місце проведення вільного часу  в спілкуванні з книгою, з можливістю доступу до сучасних інформаційних технологій.
  Присутні  познайомилися з історією бібліотеки , та довідались про тих , хто працював зав бібліотеками. Своїми спогадами поділилися Нігуріані Ірина , Демчук Леся, Галина Мандзюк, Олена Дерев’янчук.

Грамотами та гарними книгами від бібліотеки були нагородженні користувачі у Номінаціях:
" Найкращий читач бібліотеки"- Мойсіюк Галина Павлівна, " Найерудованіший читач" - Галина Мандзюк, "  Найкращий читач бібліотеки серед дітей"- Максимець Дана, " Читаюча родина"- Максимець Тетяна,  "Наймолодший читач бібліотеки " Юлія Дерев’янчук.

З ювілеєм бібліотеку прийшли привітати представники влади -  Сергій Семенюк, Світлана Сільчук, колеги -   Тетяна Северенюк,Лариса Яцук,  від Поворського ліцею  Олена Левчук,  завідуюча шкільною бібліотекою Ніла Карплюк та користувачі бібліотеки.

Працівники культури , під керівництвом Оксани Ліщук, подарувли присутнім гарний концерт.
Свято вийшло по- справжньому теплим і родинним.