День Збройних Сил України

Дата: 07.12.2019 10:47

06.12.2019р. Вітали нашу гордість і найцінніше

багатство України – наших військовослужбовців Поворської                військової частини А-17/47.

Сьогодні українці відзначають одне з найважливіших національних свят – День Збройних Сил України. Українське військо спирається на багатовікову історію та славні традиції. Щодня тисячі бійців ЗСУ захищають країну на передовій, охороняють її кордони на землі,у воді та в повітрі.

У цей урочистий день наші військовослужбовці частини А-17/47 приймали вітання від друзів, рідних і близьких, а також від побратимів та своїх командирів.

Дорогих захисників, нашу гордість та опору, привітав  теплими словами Поворський сільський голова – Семенюк Сергій Володимирович. Він щиро зичив їм гордо стояти на сторожі спокою батьківщини, усувати будь-які проблеми та перешкоди на горизонті, зберігати спокій та оптимізм душі, берегти щастя й доброту в серці.

Святковою концертною програмою з професійним святом захисників вітали працівники Поворської дитячої музичної школи та структурних установ «Центру культури та дозвілля», аматори сцени.

Ведуча свята бажала зі сцени у День Збройних Сил України славним сторожам нашого спокою - козацької мужності, дідівської гідності, батьківської мудрості та всього самого доброго і світлого у житті військовослужбовців та їх родин.