Про атестування педпрацівників

Дата: 22.11.2023 09:10

21 листопада працівники Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Колодяжненської сільської ради Ковельського району Волинської області» відвідали гуманітарний відділ Поворської сільської ради та ЗЗСО «Поворський ліцей».  Надія Марценюк та Лариса Дятел провели в Поворській громаді консультації з питань атестації працівників освіти відповідно до нового Положення про атестацію педагогічних працівників. Зокрема надали роз’яснення щодо:
- критеріїв відповідності педагогічних працівників посадам, які вони обіймають;
 - вимог до рівня освіти педагогічних працівників і  вимог до рівня професійної підготовки та кваліфікації педагогічних працівників при присвоєнні їм кваліфікаційних категорій і педагогічних звань;
- основних принципів атестації педагогічних працівників;
- порядку створення атестаційних комісій та їх повноважень;
- строків проведення атестації;
- умов збереження кваліфікаційних категорій та педагогічних звань при переході педагогічних працівників на роботу з одних навчальних закладів до інших та ін.
Налагоджена між Центром професійного розвитку та Поворською громадою співпраця є плідною і конструктивною та допомагає у вирішенні багатьох освітянських питань.