Шануймо свободу, що тяжко далася…

Дата: 21.11.2023 11:38

21 листопада в Україні відзначають День гідності та свободи – одне зі знакових офіційних свят, встановлене на честь двох революцій, які відбулися в Україні у 2004 та 2013-2014 роках. Цього дня українці вшановують пам’ять про людей, які під час Революції Гідності та Помаранчевої революції стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини й громадянина, національних інтересів держави та її європейського вибору.

На відміну від подій Помаранчевої революції, відстоювання власної гідності та свободи під час Євромайдану коштувало Україні багатьох життів патріотів.
Загалом революційні події зими 2013-2014 років забрали життя понад ста учасників Революції Гідності. Вони стали Героями Небесної сотні.

Тож 21 листопада, у 10-ту річницю початку Революції Гідності, у Поворській громаді згадали важливі історичні події та вшанували хвилиною мовчання Героїв Небесної сотні, а також тих, хто віддав своє життя, захищаючи Україну у російсько-українській війні.Фото без опису

Крім того, з нагоди Дня Гідності та Свободи в Поворській публічній бібліотеці оформлено виставку " Лицарі Небесної Сотні", на якій представлені видання, що висвітлюють героїчні події Майдану та патріотизм і мужність наших воїнів.