День працівників сільського господарства
Дата: 23.11.2017 19:45
Кількість переглядів: 692
Щорічно у третю неділю листопада відзначається День працівників сільського господарства в Україні.
З давніх-давен Україна славилася добрими, талановитими та працьовитими людьми. Наша держава була і залишається осередком міцних та усталених сільськогосподарських традицій. Завдяки «золотим рукам», мудрості, досвідченості аграріїв живе наша українська нива.
18 листопада 2017 року з ініціативи Поворського сільського голови Сергія Володимировича Семенюка відбулося свято до Дня працівників сільського господарства. Захід проходив у Будинку культури с. Козлиничі.
Спонсором дійства виступив інвестор СТзОВ «Заповіт» Андрій Сергійович Кур’ян.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04334057/23ed8e490477847cdb20f2f9629de27b.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04334057/f61b8f97060e32ba79654e07037d9248.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04334057/3f74e62f084631ee818229d90edcc1e0.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04334057/5b23f6afc19eedae29d5e01a26fb1423.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04334057/a0a69b5116fcdaef9743b154b6a690a9.jpg)
Шановні працівники сільського господарства!
У день професійного свята бажаємо всім вам прихильної долі, вагомих здобутків, миру, невичерпної енергії, професійної удачі!
« повернутися