Чи всі дорослі  знають історію свого села так, як знає її десятирічна  Юлія?

Дата: 26.01.2024 15:10

25 січня у Волинському центрі національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства відбувся І тур Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти «Край, в якому я живу». Учасники презентували свої роботи у трьох секціях: «Історичні музеї», «Природничі музеї», «Мистецькі музеї». Роботи талановитих дослідників рідного краю оцінювало незалежне і поважне журі, до складу якого ввійшли методисти ЦНПВТК, спеціалісти у сфері культури та музейної справи, науковці. Поворський Зразковий історичний музей, який у 1998 році був створений руками вчителів та учнів, представила на конкурсі учениця  5-Б класу Поворського ліцею Юлія Українець. Екскурсійна робота наймолодшої на конкурсі учасниці називалася «Щоби наша слава повік не пропала !», методичний супровід  здійснювала Любов Самчук, керівник музею.  Десятирічна Юлія змогла цікаво і захопливо презентувати літопис села з глибини століть до нинішніх днів, напам’ять розповідаючи важливі дати та факти з  526-річної  історії Поворська. Тож заслужено отримала  2 місце серед 11 учасників у секції «Історичні музеї» І туру Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів шкільних музеїв та була нагороджена грамотою управління освіти і науки Волинської обласної державної адміністрації. Грамотою Волинського обласного центру національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді Волинської обласної ради була відзначена і її наставниця Любов Самчук. Щиро вітаємо з перемогою нашу талановиту землячку Юлію Українець, яка вже з дитячих років добре знає історію своєї малої батьківщини та, без сумніву, виросте справжньою патріоткою рідної землі!  Бо як же інакше з таким славним прізвищем?!

А ще принагідно запрошуємо усіх бажаючих у Поворський Зразковий історичний  музей на екскурсію до Українець Юлії.