Шановні мешканці  та гості Поворської громади!

Дата: 24.12.2023 08:37

Нині Україна зустрічає Різдво Христове у час війни. З особливою вірою, що новонароджений Ісус захистить вистраждану українську землю. І з особливою молитвою за кожного нашого солдата, за рідних і близьких, з якими розлучила війна, за світле майбутнє наших дітей.

Українські захисники та захисниці подарували нам можливість зустріти свято у своїх оселях, у спокої, в теплі, без звуків пострілів і вибухів. Не втомлюємося дякувати воїнам і кожному, хто захищає сьогодні свій фронт.

Вітаю Вас Різдвом Христовим! Нехай Господь почує всі Ваші молитви, відкриє перед Вами нові дороги та можливості, благословить Вас на добробут, довголіття,  та щастя!

Бажаю кожній сім’ї возз’єднання,  усім нам миру та Перемоги. Хай Христова благодать огорне кожного з нас. Міцного здоров’я Вам, сили духу та непохитної віри.

Христос народився! Славімо Його!

Сільський голова                                                                  Інна БОНДАРЧУК

Привітання з Різдвом Христовим 2023, 25 грудня 2023 - 325 привітань на  Різдво 3 сторінка