22 грудня – День енергетика

Дата: 22.12.2023 10:16

Вітаю із професійним святом − Днем енергетика людей, які віддають свою енергію, сили, знання та вміння заради благородної справи − дарувати світло і тепло кожній оселі, забезпечувати функціонування всіх сфер діяльності нашої громади і держави.

Ваша професія пов’язана з постійним ризиком, часто несе особливу небезпеку, вимагає пильності, великих знань й високих професійних навичок. Всі ми є свідками того, як енергетична система України  в умовах війни продемонструвала і демонструє справжню стійкість, а енергетики працювали цілодобово, щоб відновити електропостачання.

Шановні енергетики, висловлюю Вам щиру подяку за самовіддану та наполегливу працю, за великі зусилля та вміння, яких  вимагає праця енергетика. Бажаю міцного здоров’я, натхнення, нових досягнень, реалізації всіх планів та задумів у мирній і переможній Україні!

Сільський голова                                                                       Інна БОНДАРЧУК