Вдячне слово доброчинцям Поворської громади

Дата: 05.12.2023 08:11

Кожного року 5 грудня в усьому світі відзначають  Міжнародний день волонтерів, присвячений людям, що добровільно та безкорисливо займаються доброчинністю та допомогою іншим.  Після повномасштабного вторгнення росії в Україну волонтерська діяльність українців збільшилася в рази.

Щиро вітаю усіх мешканців громади, що активно долучаються до волонтерської діяльності, та дякую за благородну працю і велику допомогу ЗСУ. Нехай Ваша волонтерська ноша буде легкою,  Ваш труд цінують і поважають, а енергія для добрих справ та ініціативність не вичерпуються. Хай  Бог береже Вас та Ваші родини! Миру та довгожданої Перемоги нам усім!

Сільський голова                                                                                  Інна БОНДАРЧУК