Вклонімось низько подвигу солдата…

Дата: 04.12.2023 10:15

Ще одне молоде життя забрала проклята війна України з росією. 1 грудня на Донеччині загинув Максим Анатолійович Хатін, 1988 р.н.  Максим був мешканцем Ковеля, але його добре знали у Поворську, де проживала  бабуся і проводив багато часу. Він відзначався добротою та привітністю,  працьовитістю і відповідальністю. Його майстерні  руки не в одній оселі ремонтували телевізор чи оргтехніку. Молодий чоловік був хорошим сином своїх батьків і достойним сином України, бо у нелегкий для неї час ставав на захист Батьківщини і в період АТО, і під час повномасштабного вторгнення  росії…  Це важка непоправна втрата не лише для родини, а й для двох громад.

Поворська громада глибоко сумує та висловлює щирі співчуття родині загиблого захисника Максима Хатіна. Вічна пам’ять, честь і шана Герою, який віддав життя за Україну!