9 листопада - Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва

Дата: 09.11.2023 08:37

9 листопада – Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва

Щиро вітаю всіх, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати неоціненні духовні скарби українського народу.

Сьогодні ми відзначаємо День культури у найскладніший час за весь період незалежності України. Вороги нищать усе українське, бо ненавидять українську культуру. Але московська орда буде відповідати та заплатить за все.

І ми цього дочекаємося. Завдяки Збройним силам України.

Щиро дякую справжній волонтерській армії працівників культури нашої громади, яка тримає свій культурний фронт і активно допомагає нашим захисникам.

Бажаю всім працівникам сфери культури теплоти у серці, міцного здоров’я, щастя, добробуту, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги.

Миру всім нам і перемоги над московським злом!

Сільський голова                                                                      Інна БОНДАРЧУК