4 листопада – День залізничника

Дата: 04.11.2023 07:16

Вітання

Щиро вітаю працівників та ветеранів залізничного транспорту з професійним святом – Днем залізничника. В умовах війни ця професія стала ще важливішою, адже кожного дня ці "залізні люди" роблять все, щоб рятувати українців та перевозити необхідні речі.  Неймовірно мужні залізничники продовжують працювати під звуки сирен та поблизу фронту, оперативно розбираються з проблемами на залізничних дорогах.

Нехай завдяки спільним зусиллям швидше настане Перемога, мир і злагода запанують у Ваших родинах, у нашій славній Україні!  Хай Ваші наснага й натхнення стануть прикладом для наслідування і примножать залізничну славу України!

Міцного здоров´я, щастя,  надійного тилу та мирного неба! Нехай на життєвих та професійних перехрестях в усьому і завжди Вас супроводжує зелене світло.

Сільський голова                                                                            Інна БОНДАРЧУК