1 жовтня - День працівників освіти

Дата: 29.09.2023 07:00

Шановні вчителі, працівники освітніх установ, ветерани педагогічної праці!

Щиро вітаю Вас з Днем працівників освіти. Вже другий рік поспіль професійне свято усіх працівників освітньої галузі особливе – обпалене війною, але попри все Ви продовжуєте тримати освітній фронт.

Саме на плечі вчителя лягає особливо відповідальна місія: бути для молодшого покоління джерелом мудрості і знань. Від вчителя, педагога у великій мірі залежить майбутнє нашої держави, освіта і життєві пріоритети молоді, вміння і бажання юних громадян будувати сучасне суспільство. Високі моральні якості, почуття патріотизму, поваги і любові до держави та рідної землі в юних мешканцях нашої громади виховуєте Ви, педагоги.

Тож нехай Ваша нелегка, але така важлива справа цінується, шанується і щедро винагороджується, а учительські будні приносять лише радість і будуть плідними.

Щиро Вам зичу терпіння, життєвих сил і щоб усе, чим Ви ділитеся з дітьми, поверталося до Вас сторицею!

Будьте мудрими і справедливими, і нехай ваш учительський талант зможе реалізуватися повною мірою. Хороших, добрих, творчих вам учнів!

А в родині – душевного спокою, міцної підтримки, щастя та благополуччя!

Усім мирного неба та ПЕРЕМОГИ!

Сільський голова                                                                              Інна БОНДАРЧУК