День прибирання у громаді

Дата: 18.09.2023 12:02

15 березня у рамках міжнародної акції «Всесвітній день прибирання» у Поворській громаді проходило прибирання громадських місць, вулиць, узбіч доріг. До заходу долучилися працівники державних і комунальних установ, освітніх закладів, школярі.

Варто нагадати відомий вислів: « Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять».  Тому дуже  важливим є навчання з дотримання базових правил поведінки кожного для збереження довкілля, яке необхідно починати з родин і дитячого садочка.

Споконвіку у селі будинок і присадибна ділянка вважалися обличчям господаря.    А наші села – наш спільний дім.  І хороші господарі стараються не смітити у ньому і завжди прибирати за собою.