З 11 до 17 вересня 2023 року в Україні вперше проводиться Тиждень громадянського суспільства

Дата: 13.09.2023 14:24

«Платформа прав людини» безкоштовно консультуватиме військових

Правозахисна організація «Платформа прав людини» (ППЛ) відкриває новий напрям роботи — безоплатні юридичні консультації для військових, повідомила  пресслужба організації.

«Війна в Україні триває з 2014 року. Широкомасштабна агресія Росії не припиняється вже другий рік. За цей час на захист своєї країни стали мільйони українців та українок. Крім зброї, екіпірування та медикаментів, вони потребують ще й юридичної допомоги. І чим довше виборюватиметься перемога, тим більшій кількості людей потрібна буде така підтримка. Захистити тих, хто захищає нас. Ця ініціатива ППЛ виникла, щоб об’єднати кваліфікованих юристів для надання фахової допомоги пораненим, ветеранам і членам родин військовослужбовців. Ми готові надавати правовий захист військовослужбовцям. І це безоплатно», — повідомила ППЛ.

Проблеми, з якими юристи хочуть зарадити, — це, зокрема, виплати військовослужбовцям, медична допомога, ВЛК, відпустки, переведення, дострокове звільнення, звільнення в запас, адміністративна та кримінальна відповідальність, статус безвісти зниклих та полонених, статус УБД, статус сім’ї загиблого, соціально-правові гарантії (пільги).

Щоб отримати допомогу, пропонують написати на пошту help@ppl.org.ua, звернутися через фейсбук або залишити заявку в телеграмі.

«Платформа прав людини» працює з 2016 року як спільнота правозахисників і правозахисниць. Місія організації — розвиток і становлення демократичного громадянського суспільства через забезпечення стандартів прав і свобод людини та їх захист.

Про це інформує сайт «ЗМІ для змін»