Війна забрала ще одного захисника

Дата: 15.08.2023 09:20

Сумна звістка знову надійшла у Поворську громаду – 13 серпня під час виконання бойового завдання внаслідок мінно-вибухової травми, несумісної з життям, в районі населеного пункту Надія Сватівського району Луганської області загинув наш земляк, уродженець с.Пісочне, який пізніше проживав у Ковелі, Савлюк Віктор Васильович, 1985 р.н.

Розпорядженням сільського голови №194 від 15.08.2023 року у Поворській громаді 15-17 серпня оголошені дні жалоби.

Траурний кортеж з тілом загиблого прибуде у с.Пісочне для поховання 15 серпня. «Живий коридор» для вшанування пам’яті земляка орієнтовно – об 11 год.  Просимо жителів громади гідно зустріти і провести в останню путь нашого героя.

Щирі співчуття родині загиблого. Світла і вічна пам’ять Герою, який віддав своє життя, захищаючи свободу і територіальну цілісність України!