Набір дітей у футбольну секцію

Дата: 08.08.2023 11:19

Шановні батьки! Якщо Ваші діти дуже активні і спортивні, то ця інформація саме для Вас.

Враховуючи побажання багатьох батьків, у Поворській громаді організовується набір хлопчиків з 2 по 9 клас для заняття у футбольній секції з тренером.

Заняття для юних футболістів заплановані з початку нового 2023/2024 навчального року.

Батьківська плата за відвідування футбольної секції залежить від кількості учасників сформованих груп. За додатковою інформацією звертайтеся у гуманітарний відділ Поворської сільської ради. Телефон: 096 68 75 487 (Світлана Володимирівна Сільчук).

Не змарнуйте шанс для розвитку спортивних здібностей Ваших дітей, дайте їм можливість займатися улюбленою справою!