На допомогу соціальним працівникам

Дата: 28.07.2023 14:39

27.07.2023 року директор центру надання соціальних послуг Поворської сільської ради Валентина Дорошко провела чергову щомісячну нараду з соціальними робітниками.  У ході наради вкотре обговорили якість та своєчасність надання соціальних послуг усім отримувачам послуг  відповідно до їх потреб. Значна увага приділялась питанню виявлення громадян, які в силу життєвих обставин, за станом здоров’я чи за віком потребують соціальної допомоги.  Нині 10 соціальних робітників ЦНСП Поворської сільської ради надають послугу догляду вдома 80-ти особам похилого віку та особам з інвалідністю у селах нашої громади.

Приємною подією дня стало отримання соціальними працівниками велосипедів у кількості 10 одиниць, що були придбані за рахунок коштів місцевого бюджету.

Сільський голова Інна Бондарчук висловила сподівання щодо полегшення праці соціальних робітників, котрі  щодня  долають чималу відстань від одного підопічного до іншого, адже послуги надаються за місцем проживання.  Тому такий вид транспорту, як велосипед, суттєво допоможе їм у роботі та дасть можливість ефективніше використовувати робочий час, а підопічні оперативніше отримуватимуть необхідні соціальні послуги. Фото без описуФото без описуФото без опису