28 липня - День Української державності

Дата: 27.07.2023 17:07

Відповідно до указу Президента України Володимира Зеленського від 24 серпня 2021 року у календарі державних свят України з'явилася ще одна значна дата – День української державності.

Напередодні  важливого  для всіх українців дня, який цьогоріч вдруге відзначаємо ще 28 липня, у Поворській громаді відбувся урочистий захід. Його зміст  можна коротко означити так:  Україна – це наша держава, яка має свою тисячолітню історію, традиції та культуру; ми розвивалися разом, боролися  і боремося за нашу державу, досягли і досягаємо багатьох видатних успіхів.

Про це наголошували  ведучі тематичного заходу і звучали вірші та пісні у виконанні юних учасників художньої самодіяльності.

Сьогодні триває боротьба за українську державність, українці щодня героїчно захищають Україну та її майбутнє, щодня докладають зусиль для підтримки Сил Оборони України, допомоги постраждалим від війни. Тому хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять героїв, що віддали своє життя за Україну, згадали поіменно загиблих земляків.

У своєму виступі з нагоди Дня Української державності сільський голова Інна Бондарчук відзначила, що сила українців у нашій єдності та прагненні жити у вільній і незалежній країні з демократичними цінностями. Тож хай найскоріше настане перемога України! Хай нові сторінки історії української державності будуть про процвітання та добробут України під мирним небом!