Шановні медичні працівники!

Дата: 26.07.2023 15:57

27 липня – нова дата, за якою цього року вперше святкують своє професійне свято медичні працівники України.

Від імені всіх мешканців громади та себе особисто щиро вітаю з Днем медичного працівника людей, що вдень і вночі стоять на варті здоров’я і життя українців. Нехай сторицею повертається до Вас добро, дароване людям, Нехай у Ваших домівках завжди панують щастя і мир. Міцного здоров’я, благополуччя і добра Вам та Вашим родинам!

Особлива вдячність сьогодні всім бойовим медикам за невтомну та важку працю, за тисячі врятованих життів. Ми цінуємо Ваш неоціненний вклад у Перемогу України!

Сільський голова                                                                   Інна Бондарчук