Ця служба відповідальна й нелегка

Дата: 04.07.2023 09:38

Фото без описуЩороку 4 липня наша держава відзначає свято —День Національної поліції України, яке створено саме для того, щоб вшанувати працю українських поліцейських та підкреслити їхню важливу роль. У цей день ми приєднуємося до привітань на адресу всіх, хто працює у Національній поліції України! Бажаємо їм високих професійних досягнень, широкої громадської поваги та успіхів в роботі!

Коротке досьє поліцейського офіцера Поворської громади Сергія Сільчука

1.Вік 26 років

2.Освіта вища юридична

3.Сімейний стан одружений

4.Мотивація при виборі професії допомагати людям

5.Стаж роботи у правоохоронних органах

6.Улюблене заняття у вільний від роботи час риболовля

7.Ініціатива для покращення роботи поліцейського тісна взаємодія з органами місцевого самоврядування

Інтерв’ю з поліцейським офіцером Поворської громади Сільчуком Сергієм Петровичем

• Коротко охарактеризуйте нинішню криміногенну обстановку у Поворській громаді.
  • Ситуація контрольована, найбільш поширені злочини – крадіжки, незаконні порубки деревини, несплата аліментів боржниками.

• Які, на Вашу думку, актуальні проблеми правопорядку існують у громаді?
  • Самогоноваріння та реалізація самогону, порушення правил благоустрою, водіння транспортних засобів у стані алкогольного сп’яніння.

• Які шляхи вирішення цих проблем Ви бачите?
  • Як загальна профілактична, роз’яснювальна робота, так і застосування санкційних заходів згідно з чинним законодавством.

•  Наведіть приклади успішної співпраці поліцейського з органами місцевого самоврядування, установами та організаціями, громадськими організаціями, іншими структурами чи формуваннями у Поворській громаді.
  • Взаємодія із мобільною бригадою щодо протидії та виявлення домашнього насильства, взаємодія зі структурними відділами Поворської сільської ради під час виявлення і документування правопорушень.

• Що  найцікавіше і найважче у Вашій роботі?
  • Найцікавіше – дізнаватися кожен день щось нове та вивчати людей, їх поведінку. Найважче – знайти підхід до вирішення проблемних питань під час служби і взаємодії з громадянами.

• Розкажіть коротко про один зі своїх робочих днів.
  • Планую робочий день, зробивши відповідні записи у блокноті найбільш нагальних питань, які потрібно протягом дня вирішити. У разі потреби здійснюю прийом громадян. Проводжу патрулювання території громади. У кінці робочого дня підбиваю підсумки проробленої роботи; планую;  те, що не виконав сьогодні, переношу на наступний робочий день.

•  На Вашу думку, як можна досягти балансу інтересів людини, суспільства і держави? Звичайно, це стане можливим за умови припинення війни і перемоги України.
  • Баланс може бути досягнутий тоді, коли права кожного будуть поважати і не порушувати, а люди, суспільство і держава будуть виконувати покладені на них обов’язки.
  • Дякуємо за змістовні відповіді! Щиро вітаємо з Днем національної поліції та бажаємо витримки й наснаги, нехай удача та професійні успіхи будуть Вашими постійними супутниками у житті!