Шановна громадо!

Дата: 28.06.2023 07:54

28 червня цього року Україна відзначає 27-му річницю прийняття Конституції – головного нормативно-правового акта держави, який закріплює основи суспільного ладу, державний устрій, систему, порядок утворення, принципи організації і діяльності державних органів, права та обов’язки громадян. Венеціанська комісія визнала нашу Конституцію однією з найдемократичніших у Європі, особливо в частині прав, свобод та обов’язків громадян, які повністю відповідають міжнародним стандартам у галузі конституційного права.

Сьогодні громадяни України, які чинять спротив російському вторгненню, виконують конституційний обов’язок. Ми непохитно протистоїмо агресору, що зневажає юридичні норми, міжнародне право. За підтримки закордонних партнерів наближаємо нашу Перемогу, за якою послідує притягнення до відповідальності держави-терориста. Бо українські захисники, боронячи Батьківщину, відстоюють і кожну статтю Основного Закону - Закону сили права, а не права сили, і Закону, якого дотримуються, в країні, яка поважає гідність і свободу людей. З Днем Конституції України!

Сільський голова                                                                   Інна БОНДАРЧУКФото без опису