"Сонечко" випустило у світ свої промінчики

Дата: 16.06.2023 16:29

Українські діти, хлопчики й дівчатка,

Випала вам доля у війну зростати,

Мов тендітні квіти, що під сніг попали –

Вмить дитинство ваше дорослішим стало.

Непрості нині реалії нашого життя. Другий рік у державі йде повномасштабна війна. Гинуть люди: воїни,  мирні жителі, серед яких, на жаль, і діти. Майже щодня звучить сирена повітряної тривоги. Але Україна з усіх сил тримається, бо ми хочемо вибороти і захистити своє право на можливість жити у мирній, вільній, квітучій країні. Наше життя продовжується у наших дітях. Тож  ми дбаємо і стараємося, щоб їх дитинство  було щасливим.

16 червня у Поворському ЗДО «Сонечко» відбувся випускний, що засвідчив про готовність 12 вихованців відправитися у цікаву подорож під назвою «Школа». Разом з вихователем групи Світланою Шворак  діти продемонстрували на заході здобуті навички спілкування і мислення. Завідувач садочка Олена Ковальчук привітала випускників і вручила їм традиційні подарунки – набори канцтоварів для першокласника. На випускному були присутні також батьки майбутніх учнів та їх перша вчителька Ірина Іванівна, під надійну опіку якої з 1 вересня потраплять поки що безтурботні хлопчики й дівчатка.

Боженько всесильний, захисти Вкраїну

І дітей невинних збережи від згину!

Хай щаслива доля усміхнеться людям

І в житті дитячім більше війн не буде!