Наш святий обов'язок - берегти пам'ять про героїв

Дата: 05.06.2023 15:51

5 червня минає рік з дня загибелі Віктора Бойміструка, 1991р.н., мешканця с.Озерне. Герой загинув під час виконання бойового завдання біля населеного пункту Білогорівка Донецької області. Він нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно). Без тата залишилися три малолітні доньки – Ілона (2017 р.н.), Анастасія (2018 р.н.) та Валерія (2021 р.н). У день Зішестя Святого Духа, на який припала сумна річниця,  у Церкві Святого Апостола і Євангеліста Іоана Богослова села Озерне відбулася панахида за загиблим, після якої рідні та односельчани відвідали його могилу. Побували на могилі й сільський голова Інна Бондарчук, депутат сільської ради Зіна Бурко та начальник гуманітарного відділу Світлана Сільчук, поклали живі квіти та вшанували світлу пам’ять Віктора Бойміструка.   Саме завдяки мужності і героїзму наших воїнів, які захищали та продовжують захищати рідну землю від російських окупантів, і тримається сьогодні Україна, і обов’язково переможе. Тож маємо берегти і передавати  з покоління в покоління пам’ять про подвиг українських героїв.

Бо залежить таки від кожного

України зірковий час,

І салюти дня переможного –

Теж зусилля кожного з нас.

Можна жити життя по-різному…

Та в складні для Вітчизни дні

Перед лихом й бідою грізною –

Тільки в єдності ми міцні!