Щоб дитинство у дітей було щасливішим

Дата: 31.05.2023 17:17

31 травня, напередодні Дня захисту дітей,  Центр культури і дозвілля (керівник Ірина Редькович) Поворської громади спільно з Поворською публічною бібліотекою (директор Віра Сухацька) провів цікавий захід для шестикласників Поворського ліцею. У програмі відбулися літературна вікторина, пальчикова вистава народної казки «Колобок» на сучасний лад, розмалювання патріотичних картинок, спортивна естафета та чаювання. І все це проходило гарного теплого дня на вулиці, тож додавало чудового настрою дітям, краще гуртувало їх. А ще діти виявилися єдиними у своїй заповітній мрії, яку кожен писав окремо на сердечку. І мрії ці були такими: «Мир!», «Перемога!». На жаль, сьогоднішні реалії зробили наших дітей завчасно дорослішими. Тож нині завдання усіх дорослих – захистити, в першу чергу, наймолодших громадян держави від жахіть війни. Бо діти – це майбутнє держави.

Центр культури і дозвілля висловлює вдячність керівнику громадської організації «ІНСАНІС»  Олені Джумберівні Мерзляковій за надані подарунки для вихованців гуртків Центру.